Image
Bachove esencie v konkrétnych diagnózach

S láskou Vás pozývame na ďalší workshop Bachových esencií, tentokrát so zameraním na konkrétne diagnózy. 

Vieme, že choroba je vždy kombináciou problému na fyzickej, emočnej a mentálnej úrovni. Tak by sme mali pristupovať aj k liečbe - celistvo a citlivo, na všetkých úrovniach.


Choroba vzniká všade tam, kde osobnosť človeka nie je v súlade so svojou dušou. Vtedy vznikajú v tele poruchy, blokády, deformácie, disharmónia a strata energie. Tieto stavy sa z jemnej energie prenášajú do hmoty, kde sa manifestujú zo začiatku ako nepríjemné nálady, neskôr ako telesné choroby. Choroba samotná má funkciu poslednej možnej opravy, varovného svetla, ktoré signalizuje, že je niečo nutné zmeniť, než dôjde k celkovému zrúteniu.
 

Keďže Bachove esencie pôsobia na energetickej úrovni, je možné ich používať ako podporný prostriedok pri akejkoľvek liečbe, či už klasickej, alebo prírodnej tak, aby zabrala čo najefektívnejšie a aby liečenie nastalo na každej, nielen fyzickej rovine.
 

Na workshope si povieme o podstate Bachových esencií, naučíme sa s čím nám môžu pomôcť a ako ich môžeme kombinovať s ostatnými druhmi celostnej medicíny. Oboznámime sa ako esencie a ich kombinácie pôsobia pri konkrétnych zdravotných problémoch, čo nimi podporiť vieme a čo nie.
Pomôžeme si aj psychosomatikou pre oslovenie možných príčin vzniku choroby. Osobitný priestor si vyhradíme na najbežnejšie problémy detí.
 

Prakticky si pripravíme podporné prípravky s Bachovými esenciami na najbežnejšie choroby a priestor bude aj na vaše osobné alebo rodinné diagnózy, na ktoré nájdeme najlepšiu možnú zmes esencií.
 

Bachove kvetové esencie sú jemné a prírodné, a preto ich silu môže využívať ktokoľvek - dieťa, žena, tehotná žena, muž, aj ktokoľvek ako pomocnú silu počas iného typu liečenia.
 

Okrem iného nám pomáhajú:
* predísť zobrazeniu emočných symptómov vo fyzickej rovine
* naladiť sa na svoj stred
* získať a udržať si nadhľad v zložitých situáciách
* nájsť kontakt so svojou vnútornou silou pri únave, liečbe, rekonvalescencii, v obdobiach zvýšeného stresu
* podporiť telo v náročných životných obdobiach
* urobiť rozhodnutia, nájsť svoj smer a sebaistotu, pochopiť, nazerať s láskou, zvládnuť rozbúrené emócie, strachy, neistotu a obavy
 


Príspevok: 30 eur - pre tých, ktorí sa zúčastnili predchádzajúceho workshopu a radi by prehĺbili svoje poznanie esencií 25 eur

Podrobnosti
  • Dátum: 9 jún - 9 jún 2023
  • Čas: 17:00 - 21:00
  • Cena od:  €30.00
  • Kategória udalosti: 
Contact