Image
Bylinky INAK I. a II.

Namaste,

radi by sme Vás opäť pozvali na seminár o bylinkách s homeopatkou Gabikou Sagalovou.

 

Seminár sa uskutoční 

                                              24.9 -  Bylinky Inak I. 

a koho téma zaujme, bude mať chuť ísť do hĺbky alebo by rád získal konkrétne návody na riešenie problémov svojich, alebo členov svojej rodiny, môže sa zúčastniť pokračovania

                                   25.9 - Bylinky Inak II.

 

Bylinky sú veľmi široká oblasť skúmania a pozorovania.  Môžeme ich vnímať z rôznych uhlov pohľadu.
Na tomto seminári sa budeme učiť bylinky spoznávať, najmä cez ich esenciu a účinok, ktorá časť bylinky je na čo vhodná, zároveň si povieme a ukážeme, aký výber bylín a ich častí je práve teraz najvhodnejší pre naše telo, kde čo chýba, čoho je priveľa, čo treba doplniť a čo harmonizovať.

 

Naučíme sa, ako využiť bylinku tak, aby nám jedna rastlina poskytla čo najväčšie možnosti, cez správne použitie jej jednotlivých častí - od koreňa až po kvet, 

v správnej fáze kvitnutia. Naučíme sa ako správne byliny kombinovať, aby sa ich učinok zvýšil a aj to, ako nimi liečiť jednu časť tela a nepoškodiť ďalšiu.  Ak k vám prichádzajú tieto otázky aj pri bežnom užívaní bylín, napríklad aj v čajoch pre detičky - ako napr. medovka, zihlava, mata, harmancek, svoje odpovede môžete dostať práve na tomto workshope.

 

Začneme aj proces výroby tinktúry a masti.

 

Seminár bude prebiehať v sobotu aj nedeľu, pričom nie je podmienkou zúčastniť sa oboch dní. Keďže sme čoraz viac nútení viac sa o svoje zdravie starať sami, naučíme sa ako sa v tomto podporiť aj prostredníctvom bylín, tak aby sme si vedeli pomôcť, prípadne pomôcť svojim deťom a blízkym. 

Naučíme sa s bylinkami pracovať cez živly, chemické prvky, 5-prvkovú schému, homeopatiu a prepojenie s planetárnym systémom. A aby sme sa len neučili, prakticky sa ponoríme do výroby maste a tinktúry, nie podľa receptov, ale presne podľa požiadaviek nášho tela.

 

Pracovať s bylinkami nám budú pomáhať aj
* schémy
* prírodné živly
* planéty
* farby

 

V druhej časti semináru sa budeme zaoberať viac individuálnymi potrebami a otázkami účastníkov, riešením konkretnych problémov a diagnóz.

 

Oba semináre budú v trvaní od 9.00-18.00

 

Cena 60 eur / diel

 

Tešíme sa na Vás

 

Gabika a celé Yoga Studio:)

Podrobnosti
  • Dátum: 24 sep - 25 sep 2022
  • Čas: 09:00 - 18:00
  • Cena od:  €60.00
  • Kategória udalosti: 
Contact