Image
Spoznaj sám seba

“Porozumej sebe a pochopíš celý vesmír.” - je jedna z najpravdivejších viet, ktorá v podobe “Poznaj sám seba”, zdobila aj posvätnú veštiareň v Delfách. Poznávanie v našom svete je však často otočené naopak, snažíme sa porozumieť celému vesmíru a takmer vôbec nepoznáme sami seba. Často tak žijeme životy, založené na pravdách niekoho iného, nie na vnímaní dôležitosti našich vlastných skúseností a vlastného potenciálu.  Práve to je často príčinou nespokojnosti so životom, problémov vo vzťahoch, frustrácii v práci, zdravotných komplikácií, nedostatku životnej energie, radosti a neschopnosti bezpodmienečnej lásky.

 

Mne samej proces sebapoznávania celkom zmenil a stále mení život. Z potreby niečo v ňom nastaviť úplne inak, sa spolu s odvahou a istou dávkou sebadisciplíny vyvinulo životné poslanie a obrovský kus poznania, ktoré mi umožňuje žiť tak, ako cítim. To teraz ponúkam, zabalené do 3-mesačného spoločného plynutia v kurze Spoznaj sám seba. Pozývam vás do momentov, kde nebudem odovzdávať svoje pravdy a náhľady na život, ale do chvíľ, kde ich nájdete pre seba vy sami. Ja vám vytvorím priestor, podelím sa so skúsenosťami, ponúknem nástroje, možnosti a podporu, aby ste mohli začať realizovať vedomý návrat k sebe samým.

 

Počas takmer 50-tich hodín stretávaní budeme veľmi prakticky pracovať s časťami Bytosti - s telom, emóciami,  mysľou, egom, dušou aj duchom. Naučíme sa ukotviť vedomie do tela, pozornosť k duši a vďačnosť k Bohu. Bude to intenzívna ale láskyplná sebaspoznávacia práca, obsahujúca skúmanie, konanie aj reflektovanie.

 

Budeme hľadať odpovede na zásadné životné otázky a to : Kto som?, Odkiaľ prichádzam?, Kam smerujem? a Načo som tu?. Využijeme ich ako osobnú navigáciu do vlastného vnútra, na poznávanie svojich potrieb a potenciálu. Budeme pracovať aj s tým, ako môžeme tvoriť, meniť a prenastavovať realitu v ktorej žijeme, často  veľmi jednoduchými “maličkosťami” a krokmi, ktoré keď sú v súlade s vesmírnymi zákonmi, fungujú úplne fascinujúco . Túto prácu začneme už tým, že vlastným zámerom budete tvoriť náplň kurzu. Pred jeho začatím sa s každým účastníkom osobne stretnem, aby sme mohli pozdieľať zámer a víziu. Mojim najdôležitejším zámerom  však už teraz je, aby ste po ukončení boli sami sebe plnohodnotnými liečiteľom, poznali vlastné telo a samých seba, stali sa tvorcom vlastnej reality a  tým aj reality nás všetkých. Aby ste mali svoje zdroje, nástroje, skúsenosti a poznanie a vedeli, ako ich zveľaďovať. Aby ste (si) vedeli plne dôverovať a prestali byť obeťou okolností. Ale zo všetkého najviac, aby každý z vás  mohol byť plne autentický, prirodzený, vedomý a (ne)obyčajný v dokonalosti všedných dní.

 

Stretnutia budú prebiehať v uzavretej skupine max 10 účastníkov.

 

Súčasťou kurzu sú pracovné materiály, pomôcky, individuálna podpora a skupinová podporná msg skupina.

 

Sprievodca kurzom: Lucia Koreňová a občasní hostia :)

Podrobnosti
  • Dátum: 6 apr - 22 jún 2022
  • Čas: 17:30 - 21:00
  • Cena od:  €250.00
  • Kategória udalosti: 
Contact